• Предмет: Физика
  • Автор: vladislavcuj12
  • Вопрос задан 1 год назад

Потяг за 1 год проїхав 60 км. Потім він 20 хв простояв і після такої зупинки рухався 0,5 год зі швидкістю 90км\год .Знайдіть середню швидкість потяга ​

Ответы

Ответ дал: godunovam092009
0

Ответ:

Время t1 = 1 час

Путь S1 = 60 км

Время t2 = 30 мин = 0,5 часа

Скорость V2 = 90 км/ч

Путь S2 = V2 * t2 = 90 * 0,5 = 45 км

Общий путь;

S = S1 + S2 = 60 + 45 = 105 км

Общее время:

 t = t1 + t2 = 1 + 0,5 = 1,5 ч

Средняя скорость:

Vcp = S / t = 105 / 1,5 = 70 км/ч

Ответ: 70 км/ч

Вас заинтересует