• Предмет: Алгебра
  • Автор: alenin2008
  • Вопрос задан 1 год назад

За 300 г цукерок 500 г печива заплатили 38 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива, якщо 3 кг цукерок дорожчі, ніж 5 кг печи ва на 40 грн?

Ответы

Ответ дал: Пеппер
1

Ответ:

34 грн,   70 грн.

Объяснение:

Нехай 1 кг печива коштує х грн, 1 кг цукерок у грн. Маємо систему рівнянь:

0,5х+0,3у=38

3у-5х=40

3у+5х=380 (помножили на 10)

3у-5х=40

3у=380-5х

3у=40+5х

380-5х=40+5х;     10х=340;          х=34

3у-5*34=40;  3у-170=40;  3у=210;  у=70

Вас заинтересует