• Предмет: История
  • Автор: aaeesone
  • Вопрос задан 4 месяца назад

всеее срочноооо пжжжж даю 40 балов

Приложения:

Ответы

Ответ дал: soniaaaaaaa0i
1

2 варіант

1.б

2.б

3.в

4.б

5.Список єгипетських богів — перелік богів, богинь, чудовиськ, обожнених понять й людей, а також надприродних істот Стародавнього Єгипту. Зародилися в доісторичний період у формі тотемізму, існували до поширення християнства за часів пізньої Римської імперії. Зазнаючи з часом істотні зміни під впливом іноземних загарбників (гіксосів, асирійців, нубійців, персів, давніх греків та македонян), вони залишалися, для переважної маси жителів

даної місцевості, визначальним культом, породжуючи, споконвічно місцевий релігійний сепаратизм, особливо в зачи іноземного панування. Останні в свою чергу спричиняли повстання проти влади Ахеменідів та Птолемеїв.

6.а

7.

8.а) Тутмос III - 3) створив «світову єгипетську державу»

б) Хеопс - 1) побудував найбільшу піраміду

в) Міна - 4) був правителем першої держави У Єгипті

г) Ехнатон - 2) здійснив релігійну реформу

9.Аменхоте́п IV Ехнато́н (Аменофіс) (?-1358 до н. е.)  — фараон-реформатор Єгипту з XVIII династії приблизно з 1377 до 1358 р. до н. е., син Аменхотепа ІІІ та нубійської царівни Тіі (Теї), був одружений (за звичаєм фараонів) на своїй зведеній сестрі Нефертіті.

1 варіант

1.а

2.в

3.а

4.б

5.Землеробство було основним заняттям у Давньому Єгипті. Зрошувальне землеробство вимагало від єгипетських селян важкої праці на будівництві каналів, дамб, зволоженні землі за допомогою шадуфів тощо. Ремесло. Єгипетські ремісники досягли великої майстерності у виготовленні різних предметів.

6.

7.1. Столицею Давнього царства був Мемфіс.

2. Столицею Середнього царства був

Ахетатон.

3. Столицею Нового царства були Фіви.

8.а) Тутмос III - 3) створив «світову єгипетську державу»

б) Хеопс - 1) побудував найбільшу піраміду

в) Міна - 4) був правителем першої держави У Єгипті

г) Ехнатон - 2) здійснив релігійну реформу

9.Давній Єгипет був однією з найбільших країн Стародавнього світу. Назву «Єгипет» дали країні греки. Вона походить від зміненої ними єгипетської назви першої столиці країни. Місцевою мовою столиця називалася «Хетка-Птах» («Хикупта») - «Айгюптос» грецькою, що означало «фортеця душі бога Птаха».

Самі Єгиптяни називали свою країну «Та-Кемет» - «чорна земля», оскільки там родючі землі на відміну від «червоної землі» - пустелі.

Вас заинтересует