• Предмет: История
  • Автор: gymteamschool13
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Без Глупоти нема спілкування Що не говоріть, а без мене в житті було б мало приємного і тривкого: народ царя не зміг би довго зносити, хазяїн — наймита, служниця — панію, вчитель — учня, домовласник — орендаря, сусіда — сусіду, а товариш — товариша. На щастя, люди навчились обманювати один одного, взаємно лестити, дивитись на все крізь пальці й солодити життя медом глупоти.

Завдяки чому люди навчилися, на думку Глупоти, приємно спілкуватися?
Чи так це насправді?
Допоможіть будьласка!!!!! Дуже потрібно!!!!!

Ответы

Ответ дал: Austerlitz
4

Відповідь:

Завдяки чому люди навчилися, на думку Глупоти, приємно спілкуватися? Чи так це насправді?

  • На думку Глупоти, люди навчилися приємно спілкуватися завдяки тому, що " народ царя не зміг би довго зносити, хазяїн — наймита, служниця — панію, вчитель — учня, домовласник — орендаря, сусіда — сусіду, а товариш — товариша", тобто у тодішньому суспільстві існувала напруга та неприязнь однієї людини до іншої людини.
  • Я вважаю, що твердження, яке відображає Глупота вірне, але трохи перебільшене. Справді, завдяки обману, лицемірству та вмінню гарно говорити вдавалося зменшити градус напруги між людьми та у суспільстві в цілому.

Пояснення:

Похвала глупоті -- відомий твір голландського гуманіста Еразма Роттердамського, в якому автор висміює вади тодішнього європейського суспільства, сатирично наголошує на недоліки та кумедні ситуації з життя.

#SPJ1

Вас заинтересует