• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 1 год назад

3a * 1 1/4 кг цукерок заплатили 225грн. Скільки коштує 1 кг цукерок? Срочно

Ответы

Ответ дал: tanyaloseva84
2

Ответ:

180 ГРН

Пошаговое объяснение:

Приложения:
Вас заинтересует