Придбали 5 кг картоплі по 10 грн за кг і 3 кг моркви 14 грн за кг.Наскільки більше заплатили за картоплю ніж за моркву?
Ответы
Ответ дал:
35
Відповідь:8грн
пояснення:
1)10×5=50(грн)-картопля;
2)3×14=42()-морква
3)50-42=8(грн)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад