1. Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Пусть печенье стоит Х
тогда конфеты Х +10
тогда 3 Х +2 ( х +10) = 95
3 х +2 х +20 = 95
5 х = 75
х = 15 - грн стоимость 1 кг печения
15+10 = 25 грн - стоим 1 кг конфет.
Проверим: 3*15 +2*25 = 95
45 +50 = 95 - верно
olgatretiak37:
спасибо большое
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад