• Предмет: География
  • Автор: dimamarty14
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

50 баллов

Дайте відповіді на запитання:
- Що таке електроенергетика? У чому полягає значення галузі для господар­ства країни та населення?
- Які типи електростанцій ви знаєте? Назвіть чинники, що впливають на їх розміщення.
- Що таке паливно-енергетичний баланс? Назвіть його особливості в Україні.

Ответы

Ответ дал: pomynalnakameliia
2

Відповідь:

Пояснення:

Електроенергетика— провідна галузь енергетики, також звана інженерією енергетичних систем, являє собою підрозділ електротехніки, який переймається виробництвом, передаванням, розподілом і використанням електроенергії, а також електричними пристроями, приєднаними до таких систем.

Енергетика — основа розвитку господарства. Вона забезпечує технологічні процеси в промисловості, дає тепло і світло людям. Це система галузей, що охоплює паливну промисловість та електроенергетику з їх підприємствами, комунікаціями, системами керування, науково-дослідною базою.

класичні теплові,

атомні теплові,

гідроелектростанції, а також такі, що використовують:як первісну енергію тепло надр Землі — геотермальні електростанції,

сонячну енергію (сонячні електростанції),

кінетичну енергію вітру (вітрові електростанції)

.енергію хвиль.

Паливно-енергетичний баланс (ПЕБ) – це співвідношення наявних паливно-енергетичних ресурсів в країні з їхнім використанням. ПЕБ складається з прибуткової частини та витратної. Прибуткова частина враховує видобуток енергоносіїв (вугілля, газу, нафти, торфу, дрова), виробництво електричної і теплової енергії.



dimamarty14: на пару пунктов ответа нет
zlatanovasasa: в підручнику знайди
Ответ дал: zlatanovasasa
1

Ответ:

електроенергетика -це галузь промисловості, яка забезпечує виробництво, транспортування й постачання електроенергії та тепла (у вигляді гарячої води або пари).

Які типи електростанції ви знаєте

класичні теплові,

атомні теплові,

гідроелектростанції, а також такі, що використовують:

як первісну енергію тепло надр Землі — геотермальні електростанції,

сонячну енергію (сонячні електростанції),

кінетичну енергію вітру (вітрові електростанції).

Найбільш суттєві з-поміж цих чинників: сировинний, паливно-енергетичний, водний, транспортний, науково-технологічного прогресу, трудових ресурсів, екологічний, чинник споживача, військово-стратегічний.

Паливно-енергетичний баланс (ПЕБ) – це співвідношення наявних паливно-енергетичних ресурсів в країні з їхнім використанням. ПЕБ складається з прибуткової частини та витратної. Прибуткова частина враховує видобуток енергоносіїв (вугілля, газу, нафти, торфу, дрова), виробництво електричної і теплової енергії.

Вас заинтересует