На реакцію окиснення амоніаку в присутності каталізатора витрачається 1,75% NH3 Визначіть об'єм амоніаку потріного для одержання 250 кг 63% розчину нітратної кислоти
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:Ответ:
98 л
Объяснение:
3,5 моль x моль
4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O
4 моль 5 моль
n(O2) = 3,5*5/4 = 4,375 моль
V(O2) = n*Vm = 4,375*22,4 = 98 л
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад