Розв'яжіть задачу дія ми купили 3 кг печива і 2 кг цукерок за покупку заплатили 301 грн скільки коштує кілограм цукерок якщо ціна кілограма одного печива 41 грн
ПЛІС СРОЧНО
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:3кг*41-301=123грн(стоит 3кг печива)
301-123=178грн (стоит 2кг цикерок)
178:2=89(1кг цикерок)
Ответ:1кгцикерок стоит 89грн
Пошаговое объяснение:
Ответ дал:
1
- 41 х 3 = 123 (грн) - заплатили за печиво
- 301 - 123 = 178 (грн) - заплатили за цукерки
- 178 : 2 = 89 (грн) - ціна 1кг цукерок
Відповідь: 1кг цукерок коштує 89 гривень
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад