• Предмет: Математика
  • Автор: belocerkovecanna08
  • Вопрос задан 1 год назад

Розв'яжіть задачу дія ми купили 3 кг печива і 2 кг цукерок за покупку заплатили 301 грн скільки коштує кілограм цукерок якщо ціна кілограма одного печива 41 грн
ПЛІС СРОЧНО

Ответы

Ответ дал: bondarenkodaria74
2

Ответ:3кг*41-301=123грн(стоит 3кг печива)

301-123=178грн (стоит 2кг цикерок)

178:2=89(1кг цикерок)

Ответ:1кгцикерок стоит 89грн

Пошаговое объяснение:

Ответ дал: McProfessor
1
  1. 41 х 3 = 123 (грн) - заплатили за печиво
  2. 301 - 123 = 178 (грн) - заплатили за цукерки
  3. 178 : 2 = 89 (грн) - ціна 1кг цукерок

Відповідь: 1кг цукерок коштує 89 гривень

Вас заинтересует