• Предмет: Литература
  • Автор: artembandera2011
  • Вопрос задан 6 месяцев назад

Розмістити події в правильній послідовності,

утворивши стислий план до твору.

Перед подією поставити цифру.





.Розкриття таємниці літер «С» і «В».

.Пригода в термітнику.

.Полювання на смугача.

. Зустріч героїв з Гаррісом.

. Втеча з факторії.

.Ярмарка в Казонде.

.Загибель капітана Халла та його команди.

. Порятунок потерпілих з «Вальдека».

.Важкий шлях «Пілігрима» до омріяного порту.

Срочно дам 35 балов

Ответы

Ответ дал: makscheredadjg87
0

Ответ:

Твори у формі романів завжди цікаві і захоплюючі. Це так, тому що автори цих романів завжди прагнуть розповісти читачам придуману ними історію, свою фантазію, розповісти про свій внутрішній світ. При цьому варто розуміти, що далеко не завжди в цьому внутрішньому світі є гідне місце для такого явища, як наука. Наукові правила обмежують авторів та їх фантазію, тому вони рідко їх згадують. Водночас з будь-якого правила існує виняток. Таким винятком є??роман Жуля Верна “П’ятнадцятирічний капітан”, адже в ньому письменник дійсно приділив

величезну кількість уваги науці, поставивши її на особливе місце і зробивши вкрай помітною для кожного читача.

Жуль Верн був абсолютно впевнений в тому, що наукові відкриття допомагають людині не тільки виживати на цій планеті, але і розвиватися, робити це місце більш кращим, більш приємним і комфортним для повноцінного життя. Навіть сама, здавалося б, дрібна і навіть незначна наука може бути неймовірно важливою і навіть захоплюючою для певних вчених. Щоб довести це, письменник Жуль Верн показує нам ученого Бенедикта. Цей учений займався ентомологією – наукою про комах. Прекрасно описано те, як багато часу міг

проводити Бенедикт за своїм улюбленим науковим заняттям. Бенедикт являв собою приклад людини, для якої наука не тільки корисна, але й неймовірно цікава. Велич науки і знань захоплювала цього вченого, він прагнув пізнати якомога більше інформації, щоб потім принести дієву допомогу людству. Деякі люди ставили йому запитання про комах, а після цього могли ще тривалий час заслуховуватися дуже довгими відповідями цього вченого, який так багато всього знав.

Ще одним з прикладів величі науки і знань є головний герой роману Дік Сенд. Цей молодий чоловік був украй молодий, щоб знати все те, що необхідно капітану морського судна. Тим не менш, ті знання, якими він володів, вкрай йому допомогли. Зокрема, за рахунок своїх феноменальних знань географії Дік Сенд зміг компенсувати незнання інших дисциплін. На щастя, історія його закінчилася благополучно – після своєї пригоди він зміг піти вчитися і вивчити все інше, що настільки потрібно капітану морського судна.

Рідко можна зустріти подібний цьому роман, де настільки ж чітко показана та величезна користь, яка приноситься людині завдяки його володінню науками. Наука і знання – дійсно великі речі. Завдяки ним навіть сьогодні людина домоглася неймовірного поліпшення свого життя. Всі люди повинні цінувати науку, робити в неї свій посильний внесок і тим самим суттєво покращувати весь навколишній для нас світ.


artembandera2011: А де події?
Вас заинтересует