• Предмет: Математика
  • Автор: akoniana8
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60
грн. Скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за
печиво в 2 рази?
Помогите пожайлуста ♥️

Ответы

Ответ дал: zxcghool1007
2

Ответ:

20грн

Пошаговое объяснение:

1)60:2=30(грн)

2)30-10=20(грн)-ціна цукерок

3)60-20=40(грн)-ціна печива

Вас заинтересует