• Предмет: География
  • Автор: frlegend676
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

ПОМОЖІТЬ ДАЮ ВСІ ОЧКИ!!!!!!!!!!

1.Перечислити географічні назви основних форм рельєфу України. 2. В якому напрямку знижується територія України, і як це підтверджується фізичною картою? 3. Що таке відносний вік гірських порід? 4. Де знаходиться зона Вранча, що для неї характерно? 5.Яка тектонічна структура займає майже 40% площі України, що для неї характерно? 6.Як називається ділянка земної кори, в межах якої гірські породи зім’яті в складки? На території України їх дві: назвіть їх? 7. Чим пояснити великі поклади нафти та газу на Полтавщині? 8. Перечисліть форми рельєфу утворені в результаті діяльності текучої води. 9. Запаси світового значення, яких корисних копалин є в Україні? Перечисліть. 10. Перечисліть корисні копалини запаси яких в Україні, практично невичерпні. 11. Полтавська область знаходиться далеко від сейсмічних районів, але тут можливі землетруси силою до 5 балів. Як це пояснити з геологічної точки зору? 12. Що таке геохронологічна таблиця?​

Ответы

Ответ дал: googlaccoun949
1

Ответ:внизу

Объяснение:1 рівнини, височини, низовини

2.У напрямі сходу півдня т півночі

3.відносний вік це приблизний вік гір що визначається за формою рельєфу гір та їх висоти от як молоді гори характеризуються стрімкими вершинами а от старі гори гладкими висотами

4.Зона Вранча — сейсмоактивна зона розташована на ділянці стикування Південних (Румунія) та Східних (Українських) Карпат у жудець (повіт) Вранча, Румунія.

Максимальна магнітуда землетрусів у цій сейсмоактивній зоні досягла 7,6[1]. Осередки землетрусів розташовані в консолідованій корі, а також мантії на глибинах від 80 до 190 км[1]. Завдяки великим глибинам і магнітудам, землетруси зони Вранча проявляються на величезній території: від Греції на півдні до Фінляндії на півночі[1]. У XX ст. в зоні Вранча сталося 30 землетрусів з магнітудою 6,5 і вище[джерело?].

Максимальна магнітуда землетрусів у зоні Вранча сягає 8,3 балів[2].

5.Український щит — багатоярусна тектонічна плита яка характеризується різноманітністю кристалічних порід магматичного й матаморфогенного походження, представлених різноманітними гнейсами, амфіболітами, кварцитами, кристалічними сланцями, які прорвані гранітами й іншими виверженими породами.

6.складчаста область, карпатський прогин, закарпатська западина

7.На Полтавщині пролягає східний нафтогазоносний регіон

8. балки, промоїни, вимоїни

9.В Україні у значних обсягах видобувалося кам'яне вугілля (2 % світового видобутку), залізні та марганцеві руди (4 % та 10 % відповідно), графіт (4 %), каолін (18 %), уранові (2 %), титанові, цирконієві руди, германій, нерудна металургійна сировина, сировина для виробництва будівельних матеріалів та ін.

10. запаси залізних, марганцевих, уранових руд, облицювального каменю, мінеральні води та численні інші природні ресурси

11.-

12. таблиця геохронологічної шкали

Геохронологі́чна шкала́ — послідовний ряд геохронологічних еквівалентів загальних стратиграфічних підрозділів та їх таксономічної підлеглості.


frlegend676: спасіба
frlegend676: но знай
frlegend676: от твого ответа зівісить моя судьба
googlaccoun949: удачі)
frlegend676: 7 балов
frlegend676: ну главне атістат
frlegend676: спасіба
Вас заинтересует