Задача №2. Щоб приготувати шашлик, зазвичай купують м’ясо з розрахунку 300г сирого м'яса на одну людину. Скільки м'яса вам потрібно купити, щоб улаштувати пікнік з шашликами для свого класу? Скільки грошей буде коштувати все м'ясо, якщо 1 кг його коштує 140 грн ?
Ответы
Ответ дал:
3
Пошаговое объяснение:
если вам в классе 28 человек, тогда
300×28=8400 грамм
8400:1000=8.4 кг
8.4×140= 1176 грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад