1. Улітку кілограм полуниці коштує 65 грн. Тетянка з мамою купили 3 кг 500 г ягід. Скільки решти вони отримають з 300 грн?Допоможіть
Ответы
Ответ дал:
12
Ответ:72,5.
Пошаговое объяснение:
65*3.5кг =227.5 (всего заплатили )
227.5-300= -72.5 (сдачи получили- )
bulgakvladislava:
Поч с остачей а не ровно
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад