• Предмет: Математика
  • Автор: shark220
  • Вопрос задан 1 год назад

1. Улітку кілограм полуниці коштує 65 грн. Тетянка з мамою купили 3 кг 500 г ягід. Скільки решти вони отримають з 300 грн?Допоможіть ​

Ответы

Ответ дал: KyouSoma
12

Ответ:72,5.

Пошаговое объяснение:

65*3.5кг =227.5 (всего заплатили )

227.5-300= -72.5 (сдачи получили- )


bulgakvladislava: Поч с остачей а не ровно
Вас заинтересует