• Предмет: Математика
  • Автор: teodorlitvintsev
  • Вопрос задан 1 год назад

Лимон коштує м коп., а банан коштує п коп. Скільки коштують 2 банани та 3 лимони? Складіть вираз для знаходження

вартості покупки.

Ответы

Ответ дал: abrimovaalya
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

m*3

b*2

а если узнать все вместе то

m*3+b*2

Вас заинтересует