Придбали 15 кг картоплі по 11 грн за кг і 3 кг моркви по 24 грн за кг.На скільки більше заплатили за картоплю, ніж за моркву
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
На 93 грн більше заплатили за картоплю, ніж за моркву.
Пошаговое объяснение:
Условие:
Картоплі - 15 кг по 11 грн
⊃ на ? б. грн
Моркви - 3 кг по 24 грн
Рішення
1) 15*11=165 (грн.) - заплатили за каротплю
2) 3*24=72 (грн.) - заплатили за моркву
3) 165-72=93 (грн.) - відповідь.
Відповідь: на 93 грн більше заплатили за картоплю, ніж за моркву.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад