• Предмет: Математика
  • Автор: ksenisneroza
  • Вопрос задан 1 год назад

Придбали 15 кг картоплі по 11 грн за кг і 3 кг моркви по 24 грн за кг.На скільки більше заплатили за картоплю, ніж за моркву

Ответы

Ответ дал: dimadolcev90
0

Ответ:

На 93 грн більше заплатили за картоплю, ніж за моркву.

Пошаговое объяснение:

Условие:
Картоплі - 15 кг по 11 грн

                                             ⊃ на ? б. грн
Моркви - 3 кг по 24 грн

Рішення
1) 15*11=165 (грн.) - заплатили за каротплю
2) 3*24=72 (грн.) - заплатили за моркву
3) 165-72=93 (грн.) - відповідь.
Відповідь: на 93 грн більше заплатили за картоплю, ніж за моркву.

Вас заинтересует