• Предмет: Математика
  • Автор: juliajulia111000
  • Вопрос задан 1 год назад

за 8 кг товара заплатили 376 грн обчисліть вартість 13кг цього товару

Ответы

Ответ дал: bimendinarymzan
1

Ответ:

611

Пошаговое объяснение:

376:8=47

47*13=611


juliajulia111000: Пасибо но надо було раньше
Вас заинтересует