Крок 1. З'ясуй масштаб фізичної карти світу. Обери на кар- ті два географічні об’єкти. За допомогою масштабу визнач реальну відстань між ними.
Крок 2. Відшукай на карті світу материки. На якому мате- рику розташована Україна?
Крок 3. Відшукай на карті світу океани. Які з них омива- ють Австралію?
Крок 4. Порівняй зображення материків та океанiв на карті та глобусі.
ПОМОГИТЕ!!​

Ответы

Ответ дал: redCrerry
0

1. Відстань між Києвом і Пекіном (столиця Китаю) 6447км

2. Україна розташована на материку Європа

3. Антлантичний, Індійський, Північно-Льодовитий, Тихий.

4. Визначення карти

Карта передбачає схематичне зображення цілої ділянки землі або її частини, намальованої на плоскій поверхні на основі шкал. Однак неможливо точно вирівняти кругову форму.

Карта використовується для висвітлення конкретних і детальних характеристик певної ділянки на аркуші паперу, який можна легко обробляти і транспортувати. На ній зображені різні речі, пов'язані один з одним з точки зору відстані, напрямку та розміру. Колекція карт відома як Атлас, які доступні в різних розмірах і вимірах. Різні типи карт:

Фізична карта : тип карти, що показує природні атрибути землі, як гора, плато, океани, річки тощо.

Політична мапа : Карта, на якій представлені країни, міста та міста з політичними кордонами, називається політичною картою.

Тематична карта : та, яка зосереджується на конкретній інформації, такі як дороги, кількість опадів, розподіл промисловості тощо, називається тематичними картами.

Визначення глобуса

Глобус - це сферична форма, мініатюрна форма Землі або будь-який інший небесний об'єкт, як місяць або інші планети. Вона забезпечує тривимірне уявлення про весь світ, зображуючи відстані, напрямки, області та ін. Він представляє континенти, океани і країни в їх точних розмірах.

Глобуси доступні в різноманітних розмірах і типах. Вона не фіксується, а може обертатися так само, як земля обертається навколо своєї осі, і це відбувається тому, що голка закріплена через неї нахилом. Точки у верхній і нижній частині земної кулі, через які проходять голки, є двома полюсами, тобто Північним полюсом і Південним полюсом. Такої голки немає в реальній землі.

Ключові відмінності між картою та глобусом

Різницю між картою та глобусом можна чітко промальовувати на таких підставах:

Карту можна пояснити і зрозуміти як графічне представлення території, суші або моря, що відображає фізичні особливості. Навпаки, глобус натякає на сферичну модель землі.

Карта надає 2-D (двовимірне представлення) світу або його частин. І навпаки, глобус забезпечує 3-D (тривимірне представлення) всього світу.

Ширини і довготи зображені як кола або напівкруги. Отже, не існує жодного спотворення форми і розміру континентів. На відміну від цього, широти і довготи зображені як прямі, і тому форма і розміри континенту деформуються.

Однією з головних переваг карти є те, що вона представляє цілу або частину Землі. Навпаки, глобус може представляти лише всю землю.

Карта показує порівняно велику кількість інформації, ніж глобус, за допомогою символів.

Вас заинтересует
2 месяца назад