есе Мій дім Земля. срочно даю 25б.

Ответы

Ответ дал: andriygrikoruk751
3

Ответ:Земля – це наша планета, і ми на ній живемо. Це наш дім. Нас багато, а вона одна на всіх. Ми одна сім’я. Це і людина, і природа. Природа створила нас, і тому ми називаємо її матір’ю. Вона дає нам все, а ми, її діти, забуваємо про те, що вона потребує допомоги й опіки. Наша планета в небезпеці!

Люди створюють страшні отрути, які заражають і вбивають все живе на Землі, випускають автомобілі, які забруднюють повітря вихлопними газами, вирубують ліси, осушують болота, викидають, куди попало сміття.

Кожна людина робить свій дім чистим, затишним. У ньому багато світла і тепла. Але, вийшовши за двері, ми бачимо купи сміття, звалища, дихаємо отруєним повітрям. Це відбувається тому, що люди дбають тільки про свій будинок. Але ніхто не охороняє, не доглядає і не береже наш спільний дім! Люди, озирніться! Подивіться на наші ліси, річки, моря, луки, озера всі вони потребують допомоги.

Стародавні люди добре знали свої простори. Земля для них здавалася величезною. Раніше на землі було мало людей, і вони жили в гармонії з природою, не заважали їй. Зараз людей стало набагато більше. Вони вирубують ліси. Тепер нікому очищати повітря. Всюди виросли міста. Навіть вода перестала бути чистою. Люди багато загубили вже назавжди. Кожен день на Землі зникає один вид тварин, і кожного тижня ми втрачаємо один вид рослин. Червона книга розбухає від нових назв, які вносяться в неї.

Людина повинна стати господарем планети – обережно витрачати багатства Землі, піклуватися про її чистоту.

Объяснение:

Ответ дал: yanchiiiik93
0
Кожна людина живе в певному будинку і йому хочеться, щоб в його житлі було чисто і затишно. Саме тому господар завжди дбайливо ставиться до свого майна, докладає багато зусиль для його збереження, ніколи не смітить у власному будинку. Але середовище проживання людини набагато ширше: місто чи селище, країна, а ще – ціла планета.

На нашій планеті все взаємопов’язане, відбувається циркуляція повітря, води, різних речовин. Тому не можна думати, що проблеми Землі не стосуються конкретної людини. Все, що ми викидаємо в зовнішнє середовище, дуже швидко повертається, як бумеранг.

Якщо люди будуть забруднювати водойми і нераціонально використовувати воду, то скоро буде нічого пити. Крім того, загине риба та інші водні мешканці, значення яких в житті людини величезне. Всі знають, що рослини – не тільки їжа і сировину для різних товарів, а й легені планети. Без кисню живі організми, в т. ч. і людина просто не зможуть існувати. Тому не можна так бездумно вирубувати ліси і знищувати іншу рослинність. Також дбайливо і розумно людство повинно ставитися до грунту і корисних копалин, повітрю.

Великий результат неможливий без малого починання. Кожен з нас повинен внести свій внесок в турботу про планету. Це може бути економне використання води будинки або турбота про навколишнє природі біля місця проживання. Просте озеленення території або годування птахів взимку – це теж допомога природі. Якщо кожен з нас не стане смітити, то і вся планета буде чистою.

На більш високому рівні турбота про Землю проявляється в наукових розробках, спрямованих на переробку відходів, використання поновлюваних джерел енергії і більш економних технологій виробництва. Створення заповідників і охоронюваних територій – ще один крок на шляху дбайливого ставлення до планети, на якій ми живемо. Країни також можуть об’єднуватися для глобальних проектів по зниженню негативного впливу на планету, в тому числі на законодавчому рівні. Тільки так ми зможемо зберегти наш спільний дім – нашу Землю
Вас заинтересует