Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
130грн
Пошаговое объяснение:
1) 3×80= 240 (грн)- заплатила за 3 кг печива
2) 500-240=260 (грн)-заплатила за 2 кг цукерок
3) 260÷2= 130 (грн)-заплатила за 1 кг цукерок
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад