пж задача :Яблука 2двох гатунків ціною 12грн/кг готують на продаж. Скільки кілограмів яблук кожного гатунку потрібно взяти щоб отримати 60 кг суміші ціною 13грн/кг?? пжжж ставлю 100 б!!
Ответы
Ответ дал:
4
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад