• Предмет: Экономика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 6 месяцев назад

А в чом логіка жізні?


DanusiaLuna: В том, чтобы спамить в ответах тем людям, которым действительно трудно сейчас. Разве не ты придерживаешься этой логики?

Ответы

Ответ дал: nadiamustuk2
0

Ответ: є 4 логіки або краще сказати закони

Закон тотожності

Будь-яка думка має відповідати самій собі, тобто мати конкретне значення і бути точною та зрозумілою. Найвідоміший приклад: "учні прослухали урок". Термін «прослухали» у цій пропозиції може мати два визначення: чи то учні нічого не слухали на уроці, чи, навпаки, уважно вивчали нову тему. Головне, на що необхідно звертати увагу, то це на неоднозначні слова, які можуть мати кілька значень. Найскладніше розпізнати порушення тотожності у складних твердженнях:

.Що ви оберете: щастя чи цукерку? - Щастя.

.Як ви вважаєте, що краще за щастя? - Ніщо!

.Але цукерка краща, ніж ніщо.

.Тому цукерка виходить краще за щастя.

Закон протиріччя

Дві думки, що заперечують одна одну, не можуть бути однаково вірними. Наприклад, коли кажуть «чорний пес» і «білий пес», маючи на увазі одного й того самого пса в одному проміжку часу, то правильним може бути лише одне твердження. У житті важливо виявляти протиріччя, відокремлювати гру слів від брехні.

Закон виключеного третього

Два суперечливі твердження не повинні бути однаково хибними. Тут важливо відрізняти суперечать протилежних тверджень. Перші судження не мають третього варіанту, наприклад, велика квартира та невелика квартира. Протилежні судження припускають, що можливий інший варіант, наприклад, «маленька квартира» і «велика квартира», інший варіант — «середня квартира». На простих прикладах принцип зрозумілий, а от у житті суперечливі судження зазвичай розділені довгою передмовою, що збиває з думки.

Закон достатньої підстави

Істинна думка має бути заснована на аргументах, щоб бути істинною. Важливо, що саме твердження має випливати з цих фактів. Наприклад, «я готувався до іспиту, тому я не заслужив двійки». Один факт не підтверджує твердження, студент міг просто прочитати лекції та не заучувати потрібний матеріал. Цей закон допомагає не робити передчасних висновків і не вірити, наприклад, різної жовтої преси.

Объяснение: надіюсь так

Вас заинтересует