• Предмет: Литература
  • Автор: nnnnn3445
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

ПОЖАЛУЙСТА ЕСТЬ ТОЛЬКО 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОБМАН-ЖАЛОБА
Твір-роздум (за вибором).
1. Чим цікава антична література сучасному читачеві?
2. Твір Есхіла "Прометей закутий" - це трагедія.
3. Доведіть, що Ахілл та Гектор - герої поеми Гомера "Іліада".

Ответы

Ответ дал: fuyin
0

Ответ:

Трагедія «Прометей закутий≫ - найбiльш відома трагедія грецького драматурга Есхіла. що жив на межі VI-V століть до нашої ери в Афiнах, якого стародавні греки називали «батьком грецькоï трагедії». Есхіл, як і iншi дiячi мистецтва у Стародавній Греції, завжди використовував мiфiчнi сюжети у своїх творах. Пояснюється це тим, що міф відігравав дуже важливу роль у житті стародавніх греків. Ус і уявлення про світ, Його походження, розвиток, майбутнє, усі сподівання, прагнення, нездійсненні мрії стародавніх греків, їх розуміння таких складних понять, як життя і смерть, людина I доля, зло i справедливість - усе це зосереджилось у мiфах.

Прометей-один iз улюблених міфічних героїв у Стародавній Греції. Міф про нього подае iсторiю розвитку людства, як уявляли її собі в античності. За міфом люди були кволі й не могли нi думати, нi говорити, нi розуміти того, що бачили довкола. Прометей мав благородне серце, вiн перший зглянувся на людей і почав їм допомагати. Знічев'я й iншi боги взялися навчати людей, але зажадали за це шани і багатих дарунків. Про-метей заколов жертовного бика й поділив тушу на дві частини. До більшоï купи поскладав лише кістки, але прикрив ïх гарним жиром,в м'ясо склав у брудну шкуру, ще й прикрив тельбухами. Потім він запропонував Зев-су вибрати, яку частину люди будуть вiддавати богам, а яку залишать собі. Зевс вибрав більшу купу. Вiдтодi люди ïли м'ясо, а кістки жертвували богам. Розлючений Зевс заборонив Прометею підніматися на Олімп, а людям вiдмовив дати життєдайний вогонь. Але Прометей за допомогою хитрощів викрав вогонь у богiв i вiддав його людям. За це Гефест за наказом Зевса прикував Прометея На краю землі до скелi: щодня прилав орел і клював печінку Прометея, яка за нiч вiдростала знову. Після багатьох століть таких катувань Геракл вбив орла і визволив Прометея.

Цей міф був добре відомий усім стародавнім грекам. У трагедії представлено лише тi подiï з міфу, що вiдповiдали творчому задуму автора, що хвилювали Есхiла-митця Есхіла-людину.

Трагедія Есхіла вiдзначається вiрою у прогрес та розвиток людства.

Вас заинтересует