• Предмет: Математика
  • Автор: shportenkomarianna
  • Вопрос задан 1 год назад

За 5 кг картоплі заплатили 85 грн. Скільки коштують 16 кг картоплі?

Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою kвартість 16 кг картоплі.


Ответы

Ответ дал: tag88008
1
272 гривні
5кг = 85грн
1кг = ?
85:5=17грн
1кг = 17 грн
16кг = 272 грн
Вас заинтересует