• Предмет: Математика
  • Автор: masamammedova
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили 2 кг печива й 1 кг цукерок і за всю покупку заплатили 50 грн.

Скільки гривень коштує кілограм печива, якщо цукерки дорожчі за

печиво на 8 грн?

Ответы

Ответ дал: sergey3120100
2

Пошаговое объяснение:

дайте балов плиз

.

.

.

...

.

.

.

.

...

.

Приложения:
Вас заинтересует