• Предмет: Математика
  • Автор: nikaar68
  • Вопрос задан 1 год назад

3. Знайдіть ціну 1 кг цукерок, якщо за 2 1/7 заплатили 18,2 грн.
срочно оооо
даю 50б​

Ответы

Ответ дал: iramazurk
0

Пошаговое объяснение:

18,2 : 2 1/7 = 182/10 : 15/7 = 182/10 * 7/15 = 1274/150 = 8 74/150 = 8 37/75 (грн) - стоит 1 кг конфет

Вас заинтересует