• Предмет: История
  • Автор: gavrisanna0
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Вайш'ї каст суспільства Стародавньої Індії та підготувати про них оповідь або повідомлення.
Гадо здать до 11.12.22

Ответы

Ответ дал: MrPixVi
0

Ответ:

Касти існували як в Стародавній Індії, так і зараз. Індійське суспільство ділилося на своєрідні стани: брахманів (жерців і вчених), кшатріїв (воїнів), вайш'ї (торговці і ремісники), шудри (слуги). Походження каст має обожнений характер. Вважається, що кожна каста уособлює частину тіла бога Брахми. Але кожна каста всередині також має безліч каст. Так, наприклад, шудри бувають "чисті шудри»і "нижчі шудри".

Отже, брахмани являють собою священиків, жерців, займають державні посади, працюють вчителями, дивляться за храмами. Вони не мають права працювати в полі, одружуватися з людьми з інших каст, їсти те, що приготувала людина з нижчої касти, не можна їсти м'ясо.

Кшатрії були воїнами або поміщиками, займалися адміністративною роботою. Чоловік кшатрії може одружитися з дівчиною нижчої касти, але дівчина кшатрії не може. Кшатрії їдять м'ясо, можуть їсти те, що приготував кшатрій або брахман.

Вайш'ї-дваждирожденние-представляли собою хліборобів (участь в управлінні), лихварів, торговців, тих, хто мав якісь лавки або магазини, займалися банківською справою-чим завгодно, але тільки не фізичною працею.

Шудри – » чисті «були орендарями землі у кшатріїв або у вайш'ї, на якій вони працювали, а» нижчі " були гончарами, столярами, теслями, кузнями-виконували всю ручну роботу.

До речі, в Індії це не касти, а Варни – від слова «колір», їх розрізняли за кольором одягу.

Це 4 основні Варни, які існують з часів Стародавньої Індії. Є ще недоторканні, то це не варна, і з'явилися набагато пізніше, являють собою прачок, кожевников, прибиральників.

Вас заинтересует