Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
I = 500 мА = 0.5 A
U = 220 В
R = ?
R = U/I = 220 / 0.5 = 440 Ом
Danielpaper:
Здравствуйте, а можете пожалуйста помочь с физикой на тему: Геометрическое построение изображення в тонкой линзе.
Если вам не трудно!
Допоможіть будь-ласка з фізикою, на аккаунті є питання на яке нужна відповідь, якщо вам не складно ((
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад