• Предмет: История
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Даю 12 балів ТЕРМІНОВО

Приложения:

Аноним: Я не зроз питання...

Ответы

Ответ дал: welcomety2
0

Ответ:

Объяснение:

IX освоєння торгового шляху з варяг в греки

988 році Хрещення Русі (Події Великий князь Київський Володимир Святославович, прийняв християнство і ввів християнство на Русі, а також в честь цього заснував місто Лубни.)

1199 Після смерті останнього галицького князя з роду Ростиславичів, волинський князь Роман Великий, захопив Галичину, заклавши основи єдиного Галицько-Волинського князівства.

XIV Гетьма́нщина

1569 рік Лю́блінська у́нія угода про об'єднання Королівства Польського та Великого князівства Литовського в союз держав — Річ Посполиту Унію затверджено в місті Любліні 1 липня 1569 року.

навесні 1648 року – почалося повстання під проводом Богдана Хмельницького.

Україна до 1917 р. залишалася під владою чужих імперій. Після трьох поділів Польщі майже всі українські землі опинилися під владою Росії. Лише західноукраїнські землі - Східна Галичина, Північна Буковина та Закарпаття належали Австрійській монархії.

Україна у Першій світовій війні — у Першій світовій війні назва «Україна» використовувалася лише як загальнонаціональна назва території українського народу. Території, які становлять сучасну Україну, входили до складу Російської імперії (Наддніпрянщина, Слобожанщина, Донецьк, Таврія, Крим) та Австро-Угорської імперії (Закарпаття, Галичина, Буковина, Поділля).

Проголоше́ння незале́жності Украї́ни — шлях, що пройшов український народ від Декларації про державний суверенітет (16 липня) до проголошення незалежності держави, що отримала офіційну назву — Україна, проголошення Акту її незалежності (24 серпня), підтвердження цих законодавчих рішень на Всеукраїнському референдумі з обранням Президента України. Формування легітимного переходу всієї повноти влади денонсацією союзних угод про утворення СРСР (співзасновником якого була УРСР), пов'язаних розпадом СРСР.

Вас заинтересует