• Предмет: Биология
  • Автор: 0415sp
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Помогите !!
Срочно
даю 20 балов ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: dddeer
1

Ответ:

1. Ряд: Прямокрилi.

Особливостi: Пристосовані для стрибків задні ноги. Стегно сильно збільшено і несе потужну мускулатуру.Тіло зазвичай подовжене, обтічне. Є пара великих фасеточних очей і до 3 простих очок. Прямокрилі видають різноманітні звукові сигнали. Природно, наявні і органи слуху. Самки прямокрилих мають на черевці яйцеклад. Яйця вони відкладають в землю, на поверхню або всередину органів рослин.

Представники: Коники, цвіркуни, сарана.

2. Ряд: Таргани.

Особливостi: Перетворення неповне. Ротовий апарат гризучий. Передні крила відносно жорсткі, проте зберігають видиме жилкування. Вони утворюють надкрила. В основному таргани-це нічні тварини, вдень знаходяться в стані спокою і ховаються в різних затишних малодоступних місцях. Вони люблять вологу і тепло. Зазвичай чим сухіший і прохолодніший клімат, тим тарганів менше.

Представники: Тарган (прусак) рудий, тарган (прусак) чорный, зеленый банановый тарган.

3. Ряд: Термiти.

Особливостi: Ротовий апарат гризе типу. На задньому кінці тіла є церки. Покриви депігментовані. Самки і самці спочатку мають дві пари довгих крил з густою мережею жилок. Розвиток з неповним перетворенням. Будують гнізда-термітники. Ведуть потайний спосіб життя, харчуються деревиною і пліснявими грибами. Як у всіх громадських комах, у термітів має місце поліморфізм особин.

Представники: Свiтлобоязливый терміт, Далекосхідний терміт, желтошеий термiт.

4. Ряд: Клопи.

Особливостi: Характерною особливістю клопів є будова крил і ротового апарату. Передні крила в проксимальній частині сильно хітинізовані, а в дистальній — прозорі. Колючо-сисний ротовий апарат утворює два канали. Один з них служить для всмоктування рідкої їжі, другий — для виведення секрету слинних залоз. Розвиток з неповним метаморфозом.

Представники: Лiсний клоп, щитник ягідний, щитник лінійчастий.

5. Ряд: Твердокрилi.

Особливостi: Міцне компактне тіло; жорсткі покриви, шкірясті або склеротизовані надкрила; перетинчасті крила, за допомогою яких жуки літають. У стані спокою пара крил захована під надкрилами; ротовий апарат переважно гризе типу. Спосіб життя і особливості харчування. Комахи жуки займають різні ніші в різних екосистемах. Жорсткокрилі ведуть активний спосіб життя, перебуваючи в постійному пошуку їжі.

Представники: Плавунець облямований, жужелиця зерниста, скарабей священний.

6. Ряд: Лускокрилi.

Особливостi: У деяких лускокрилих складені разом крила схожі на листочок, тобто комаха маскується під навколишнє середовище. У інших лускокрилих на крилах є плями, здалеку нагадують очі птахів. Такі метелики мають попереджувальну забарвлення. Зазвичай покровительственной забарвленням володіють нічні метелики, а один одного вони знаходять по запах

Представники: Мiль, павичеве око, тутовый шовкопряд.

7. Ряд: Переинчастокрилi.

Особливостi: Довжина вiд 7 до 14 мм, будує великi мурашники. Хижак, що живиться дрними тваринами, захищає лiс вiд розмноження рослиноїдних комах.

Представники: Руда лiсова мурашка, оси, бджоли.

Вас заинтересует