• Предмет: История
  • Автор: Zekacka
  • Вопрос задан 4 месяца назад

життя та господарську діяльність носіїв трипільської культури

Ответы

Ответ дал: oybekchoriyev0
1

Ответ:Розвиток культури землеробства тривалий час залишалося до кінця вивченим. Завдяки археологічним дослідженням XIX століття вченим вдалося відкрити завісу таємниці і скласти докупи наукові знахідки, пов'язані з життям стародавньої людини в районах Подніпров'я та Причорномор'я. У цей час учені почали приділяти увагу дослідженню палеолітичних стоянок біля Дніпра, займатися розкопками курганів на півдні країни, проводити масштабні роботи з вивчення давньогрецьких колоній на чорноморському узбережжі Росії.

Наприкінці другої половини XIX століття в області Подніпров'я біля села Трипілля відбулося відкриття нової особливої ​​культури, що отримала назву «трипільська».

Господарство культури Трипілля

Період з 5500 до 4000 р. до н.е. вважається часом землеробської революції, коли народ перейшов від збирання рослини та трав до їх вирощування, від полювання на звірів до їх одомашнення та розведення. Також і племена, що належать до трипільської культури, почали займатися сільськогосподарським виробництвом одними з найперших.

Трипільці обробляли землі та жили на тому самому місці близько 60 років. Після цього ресурси землі виснажувалися, і мешканці змушені були переміщатися на сусідні території. Вчені з'ясували, що сільське господарство трипільців було так добре розвинене, що продукція завжди була надміру. Трипільська цивілізація по праву вважається однією з перших землеробських громад, яка не страждала від нестачі продовольства.

Трипільці зарекомендували себе не лише як грамотні хлібороби, а й як талановиті ремісники. Спочатку їх знаряддя праці виготовлялися з каменю, потім уже з кремнію, який можна було застосовувати для виробництва наконечників стріл, сокир, серпів та інших незамінних у побуті речей.

Объяснение:

Вас заинтересует