Для шкільного свята купили однакову масу бананів і яблук ціна бананів на 15 грн вища ніж ціна яблук яка ціна бананів і яблук окремо якщо за яблука заплатили 100 грн а за банани 175
Baksii:
Помогите
Ответы
Ответ дал:
3
75 : 15 = 5
35 · 5 = 175
20 · 5 = 100
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад