• Предмет: Химия
  • Автор: denisyakusevih
  • Вопрос задан 1 год назад

УКАЖІТЬ МОЛЯРНУ МАСУ (Г/МОЛЬ), ЯКЩО 16 Г ЙОГО ЗАЙМАЮТЬ ОБ'ЄМ 5,6 Л:
*
44
48
64
32

Ответы

Ответ дал: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

m=n•M; n=m/M; M=m/n

V=n×Vm ; n=V/Vm

n=V/Vm=5.6/22.4=0.25моль

M=m/n=16/0.25=64г/моль

Вас заинтересует