тепловоз потужністю 3000 кВт тягне состав, прикладаючи силу 150000 Н. Який час потрібний для рівномірного проходження цим составом шляху 48км?
Ответы
Ответ дал:
0
N=F*V=F*S/t
t=F*S/N=15*10^4*48*10^3/3000*10^3=2400 c=40 мин
t=F*S/N=15*10^4*48*10^3/3000*10^3=2400 c=40 мин
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад