ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!
Коливальний контур радіоприймача налаштований на довжину хвилі 300 м. Котушка індуктивності в контурі має індуктивність 100мкГ н. Знайдіть електроємність конденсатора в контурі.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
V=L/T T=L/V=3*10^2/3*10^8=10^-6 c T=2*pi*sqrt(Lk*C) T^2=4*pi^2*Lk*C C=T^2/4*pi^2*Lk=10^-12/4*10*100*10^-6=25*10^-11 Ф
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад