ОЧЕНЬ СРОЧНО
3. За 1,2 кг м'яса заплатили 60 грн. Скільки треба заплатити за 1,6 кг такого м'яса?
Даю 50 балів. 6 клас це пропорції
Ответы
Ответ дал:
2
Відповідь:
80 грн заплатили за 1,6 кг
Покрокове пояснення:
Переносимо коми та розвяжимо
1)600:12=50
2)50*1,6=80
tigrus111:
Спасибі
Будь-ласка
Решено не пропорцией
Решено правельно и .
Решено правильно но не Пропорцией
Ответ дал:
1
Пошаговое объяснение:
1,2 кг = 60 грн
1,6 кг = х грн
1,2/1,6 = 60/х
1,2 * х = 1,6 * 60
1,2х = 96
х = 96 : 1,2
х = 80
80 грн нужно будет заплатить за 1,6 кг
Прямая пропорциональность
Что сказать я розвязал задачу более легко а ты правельней()
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад