кількість теплоти необхідно витратити для плавлення 18 кг алюмінію за температури плавлення дам 50 балів
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 7074кДж
Объяснение:
Дано:
m=18кг
λ=393кДж/кг
----------------
Q-?
Q=λ*m, где:
λ-удельная теплота плавления алюминия;
m-масса алюмини.
Q=393*18=7074кДж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад