Допоможіть будь ласка⬇️
_________________________________
Який шлях проїде мотоцикліст за 40 хв, рухаючись зі швидкістю 120 км/год?
_________________________________
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
t=40 хв |e=v*t
v=120км/год|e=33м/с*2400с=79200м
———————
e=?
Объяснение:
40хв переводимо в секунди 40*60=2400
120км/год переводимо в м/с, спочатку в метри 120км*1000=120.000:3.600=33 м/с
в км є 1000метрів
а в годині 3600секунд.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад