Маса порожньої пляшки 460 г, маса цієї ж пляшки з водою 960 г, а з олією 920 г. Яка буде густина олії?
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 460г
m₂ = 960г
m₃ = 920г
p(води) = 1 г/см³
Найти: p(олії)-?
m(води) = m₂ - m₁ = 960 - 460 = 500 г
m(олії) =m₃ - m₁ = 920 - 460 = 460 г
Знайдемо об*єми води і олії:
V(води) = m(води)/p(води) = 500/ 1 = 500 см³
З умови V(води) = V(олії)
Знайдемо густину олії:
p(олії) = m(олії) / V(олії) = 460/500 = 0,92 г/см³ або 920 кг/м³
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад