• Предмет: Химия
  • Автор: mihajlivvlad0
  • Вопрос задан 1 год назад

Укажіть, кількість атомів, що міститься у водні кількістю речовини 5 моль​


Аноним: привіт, напиши мені в інст, кину відповідь alisagorock

Ответы

Ответ дал: Lizzie2018
2

n(H) = 2n(H2) = 2*5 моль = 10 моль.

N(H) = n(H)*N(a) = 10 моль*6,022*10²³ 1/моль = 6,022*10²⁴ атомов.

Ответ : 6,022*10²⁴ атомов водорода.

Вас заинтересует