• Предмет: История
  • Автор: vvvssskkk
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Відомо, що Вільгельм Завойовник не давав баронам землі в одному місці, а потрохи у різних
графствах країни. Чому він так поступав? Відповідь свою обґрунтуйте. ( 50 балов за ответ)​

Ответы

Ответ дал: morrozoffv
0

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опір

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опірнормандцям, була повністю позбавлена своїх

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опірнормандцям, була повністю позбавлена своїх володінь. Землі Вільгельм відбирав поступово і поступово надавав своїм прибічникам. Відібрані землі у знаті Вільгельм починав роздавати своїм рицарям, із яких згодом виокремилися самі найбагатші — барони.

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опірнормандцям, була повністю позбавлена своїх володінь. Землі Вільгельм відбирав поступово і поступово надавав своїм прибічникам. Відібрані землі у знаті Вільгельм починав роздавати своїм рицарям, із яких згодом виокремилися самі найбагатші — барони.(Величезні земельні масиви одержали феодали – у 10-20 разів більше, ніж у Європі. Але володіння були розкидані. В одного – і на заході, і на сході. Крім того, такий феодал не міг організувати боротьбу проти феодала)

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опірнормандцям, була повністю позбавлена своїх володінь. Землі Вільгельм відбирав поступово і поступово надавав своїм прибічникам. Відібрані землі у знаті Вільгельм починав роздавати своїм рицарям, із яких згодом виокремилися самі найбагатші — барони.(Величезні земельні масиви одержали феодали – у 10-20 разів більше, ніж у Європі. Але володіння були розкидані. В одного – і на заході, і на сході. Крім того, такий феодал не міг організувати боротьбу проти феодала)Розподіляючи землі між своїми новими власниками, Вільгельм починав проводити досить виважену політику: володіння великих феодалів спеціально зосереджувалися не в одному, а в різних районах країни. Нові феодали завдячували своїми земельними збагаченням королю, а отже, ставали і залежними від нього більше, ніж на континенті.

Після завоювання Вільгельм оголосив, що всі землі належать королю.Англосаксонська знать, яка чинила опірнормандцям, була повністю позбавлена своїх володінь. Землі Вільгельм відбирав поступово і поступово надавав своїм прибічникам. Відібрані землі у знаті Вільгельм починав роздавати своїм рицарям, із яких згодом виокремилися самі найбагатші — барони.(Величезні земельні масиви одержали феодали – у 10-20 разів більше, ніж у Європі. Але володіння були розкидані. В одного – і на заході, і на сході. Крім того, такий феодал не міг організувати боротьбу проти феодала)Розподіляючи землі між своїми новими власниками, Вільгельм починав проводити досить виважену політику: володіння великих феодалів спеціально зосереджувалися не в одному, а в різних районах країни. Нові феодали завдячували своїми земельними збагаченням королю, а отже, ставали і залежними від нього більше, ніж на континенті.Безпосередніми васалами короля були барони. Проте Вільгельм вимагав від них васальної служби не тільки від баронів, а й від їхніх васалів. Усі рицарі, чиїми б васалами вони не були, давали клятву вірності королю і на його вимогу зобов’язувалися служити в королівському війську(саме так розумно поступаючи він збагачув і свої війська через залежнісь баронів ). На відміну від Франції, «васал мого васала не мій васал» в Англії таке правило вассаліату не діяло .

Вас заинтересует