• Предмет: Литература
  • Автор: sofiasemenuk21
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

есе твір на тему дворянство як міф про краще життя
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ДАСКА БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА​
даю 100 балів

Ответы

Ответ дал: darapecerica583
2

Ответ:

У творі Івана Карпенка-Карого "Мартин Боруля" зображується образ звичайного трудового чоловіка Мартина Борулі та його сім’ї. Але чогось голова сім’ї раптом переоцінив свої життєві цінності і захотів не просто жити, як звичайна та нормальні людина із села, а отримати статус дворянина. Звісно ж, дворянський статус є несумісним зі статусом звичайного мужика, тому Мартин Боруля намагався змінити своє життя кардинально. Наприклад, він спав зранку дуже довго, намагався менше працювати, хоч і не дуже комфортно себе відчував в такій ситуації. Звичайний, хоча й і заможний чоловік із села намагався бути аристократом. Але до чого могло призвести прагнення бути не таким, як твої батьки? Які суперечності в житті все це може викликати? Більш того, Мартин Боруля намагався змінити не тільки себе особисто, але і свою сім’ю. Наприклад, дочку він хотів видати заміж за когось надто освіченого родом із міста, навіть направив туди свого сина, щоб він знайшов сестрі такого нареченого. Дружині своїй він забороняв багато поратися по хаті. Все це жодним чином не покращує життя членів родини Мартина Боруля, а лишень викликає в них подив, нерозуміння та деяку пригніченість. Хіба може такий стан речей зробити життя цих людей кращим? Я вважаю що ні. Але зі стороні все це виглядає просто смішно та може таким чином розвеселити читачів. Мені дуже сподобалася ця комедія, вона дуже цікава та кумедна.


darapecerica583: якщо можна постав будь ласка кращу відповідь :)
darapecerica583: якщо не важко
Ответ дал: sergeydoow
1

Ответ:

  Відомо, що дворянство - це вищий соціальний статус, який був присвоєний людям на основі їхнього роду, запасів і відношень з іншими людьми. Дворяни мали вищі права і привілеї, ніж інші люди, і тому були частіше уважані та поважані.

  Однак, цей міф про краще життя дворянства на самому делі не мав ніякого фундаменту. Багато дворян жили у розкоші та багатстві, але це не означало, що їхнє життя було щасливим. Багато з них не мали справжнього щастя, бо їх життя було регулюване строгими правилами і традиціями, які не давали їм можливості самостійно приймати рішення. Багато дворян жили у ізоляції від реального світу і не мали можливості вирішувати свої справи самостійно. Також, цей міф про краще життя дворянства привертав увагу населення. Це створювало високу соціальну нерівність і приводило до конфліктів і несправедливості.

  У сучасному світі дворянство як таке більше не існує, але цей міф про краще життя, яке пропонує дворянство, ще живе у нашій суспільній свідомості.

Объяснение:


sergeydoow: Можна будьласка кращу відповідь?)
darapecerica583: ну, значить в другий раз кращу відповідь мені поставлять:)
Вас заинтересует