Визнач масові частки елементів у сполуці ZnSO3, і обери їх значення із запропонованих варіантів відповіді:
масова частка Цинку:
СРОЧНО ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
44,8
22,1
33,1
масова частка Сульфуру:
22,1
44,8
33,1
масова частка Оксигену:
44,8
22,1
33,1
Ответы
Ответ дал:
0
Mr(ZnSO3) = 65 + 32 + 16×3 = 145
W(Zn) = 65 : 145 × 100% = 44,8 % --- цинка
W(S) = 32 : 145 × 100% = 22,1 % --- сульфура
W(O) = 100 - 44,8 - 22,1 = 33,1 % --- оксигена
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад