у колбі з киснем спалили машній масою 13г і добули магній оксл (MgO) масою 25г. визначте масу кисню, що прореагував
Ответы
Ответ дал:
2
2Mg + O2 → 2MgO.
n(MgO) = m(MgO) : M(MgO) = 25 г : 40 г/моль = 0,625 моль.
n(O2) = 1/2*n(MgO) = 1/2*0,625 моль = 0,3125 моль.
m(O2) = n(O2)*M(O2) = 0,3125 моль*32 г/моль = 10 г.
Ответ : 10 г.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад