Ответы
Ответ дал:
2
Объяснение:
1)Обчисліть масу води кількістю 4 моль
m(H2O)=n•M=4•(2•1+16)=4×18=72 г
2)Обчисліть масу кисню кількістю 5 моль.
m(O2)=n•M=5•(2•16)=5×32=160 г
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад