• Предмет: Биология
  • Автор: pirsenko01
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Ссавці найбільш високоорганізований, клас типу хордові Передні і задні Розміри і зовнішній вигляд ссавців різноманітні. Маса тіла коливається від 2 – 3 г (землерийка) до 150 т …. кінцівки розміщені під … , тому він піднятий над землею. Тіло ссавців вкрите шкірою з … або … . У шкірі ссавців містяться … і … залози. У багатьох видів є і … залози. Потові залози виділяють …, завдяки чому здійснюється … .Усі ссавці мають … залози, які є видозміненими … залозами. Рот ссавців обмежений … і … . Зуби диференційовані на …, …, … . Є …, яка відділяє грудну порожнину від … . Орган слуху у зовнішній частині має …, а в середньому вусі є … три слухові кісточки. Завдяки прогресивному розвитку … нервової системи з … великих півкуль , теплокровності, наявності … покриву, … малят у … матері і вигодовуванню їх … ссавці отримали … в конкуренції з плазунами та іншими хребетними і міцно … не лише суходіл , а й інші … .
Слова для довідок: пахучі, зубами, губами, середовища існування, високоорганізований, піт, черевної, тілі, шерстю, волоссям, різці, ікла, кутні, волосяного, завоювали, хордові, молочні, потовими, синій кит, сальні, потові, перемогу, центральної, корою, тулубом, терморегуляція, діафрагма, вушну раковину, молоком, три, виношуванню.

Ответы

Ответ дал: aromirpetrenko10
2

Ответ:Загальна характеристика класу Ссавці

Ссавці найбільш високоорганізований клас типу хордові. Розміри і зовнішній вигляд ссавців різноманітні. Маса тіла коливається від 2-3 г (землерийка) до 150 т (синій кит). Передні і задні кінцівки розміщені під тулубом, тому він піднятий над землею. Тіло ссавців вкрите шкірою з шерстю або волоссям. У шкірі ссавців містяться сальні і потові залози. У багатьох видів є і молочні  залози. Потові залози виділяють піт, завдяки чому здійснюється терморегуляція . Усі ссавці мають пахучі залози, які є видозміненими  потовими залозами. Рот ссавців обмежений зубами і губами. Зуби диференційовані (різці, ікла, кутні). Є діафрагма. яка відділяє грудну порожнину від черевної. Орган слуху у зовнішній частині вушну раковину, а в середньому вусі є три слухові кісточки.

Завдяки прогресивному розвитку центральної нервової системи з корою великих півкуль, теплокровності, наявності волосяного покриву, виношуванню малят у тілі матері і вигодовуванню їх молоком, ссавці отримали перемогу в конкуренції з плазунами та іншими хребетними і міцно завоювали не лише суходіл, а й інші середовища існування.

Объяснение: пАтАмУшА


pirsenko01: сасибо тебе большое изини что мало балов поставила
Вас заинтересует