Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C₃H₈O) - 60 г
Найти: V(Н₂) - ?
60 г х л
2C₃H₈O + 9O₂ → 6CO₂ + 8H₂O
n = 2 моль n= 6 моль
М = 60 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 120 г V = 134,4 л
60 г(C₃H₈O) - х л (CO₂)
120 г(C₃H₈O) - 134,4 л (CO₂)
V(Н₂) = 134,4 * 60 : 120 = 67,2 л
Аноним:
Помниш мене
я іду пака ти був моїм першим другом
я мав все але заблокіровали
21 бан в мене і 4 рази видалено
27 лутших
Пака і удачі тобі в сьому
пака
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад