• Предмет: Математика
  • Автор: Swfsdxeez
  • Вопрос задан 1 год назад

Тістечко коштує 4 грн 20 коп., А вартість порції морозива становить 6/7 вартості тістечка. Скільки потрібно грошей щоб купити чотири тістечко і дві порції морозива?

Ответы

Ответ дал: maksim6424
1

Ответ:

25 грн 20 коп, якщо додати вартість усіх продуктів

Вас заинтересует