• Предмет: Химия
  • Автор: dgomecko
  • Вопрос задан 1 год назад

яку масу має порція сульфатної кислоти H2SO4 кількістю речовини0,25 моль

Ответы

Ответ дал: unezhewaoxnw6u
0

Відповідь:

Пояснення:

M(H2SO4)= 2·1+32+4·16=98г/моль

m(H2SO4)=n·M=0.25·98=24,5г.

Вас заинтересует